x

Dünyayı Kuşatan Yüreğin Anısına

Karda Ayak İzleri

ÇETİN BİR YOL HİKAYESİ

Gençliği İslam coğrafyasında cepheden cepheye heyecan taşımakla geçen Bahattin Yıldız, bu dönemlerden bir kesiti “Karda Ayak İzleri”yle gündeme getiriyor. Kitap, karlı sarp dağlardan Türkiye’ye giriş yapmak isteyen ama ülke sınırlarını kullanması sakıncalı olan kahramanımızın dağların doruğunda yaşadığı mücadelesini anlatıyor.

Bir dağın iki yüzünün anlatıldığı kitapta kar ve kış, arka planda bir tablo güzelliğinde resmigeçit yapıyor. Kitabın satır aralarında göreceğiniz şey; amansız karlı dağlar ve yarınsızlaşan, tek azığı umut, en yakın arkadaşı çaresizlik olan birinin bu dağlarda bırakmış olduğu ayak izleridir.

Bahattin Yıldız’dan, bir solukta okunacak çetin bir yol hikayesi…

Karda Ayak İzleri

Gençliği İslam coğrafyasında cepheden cepheye heyecan taşımakla geçen Bahattin YILDIZ, bu dönemlerden bir kesiti “Karda Ayak İzleri”yle gündeme getiriyor.

Cihad Günlüğü

“Afganistan’ın bağrına birer lale olarak diktiğimiz Bilal Yaldızcı ve Tekiner Tayfur’un aziz hatırasına…” ithaf edilen kitap, bizzat Afgan cihadının içinde yer alan Abdülhamid Muhaciri’nin...

Güllerin Vedası

Bahattin YILDIZ’ın kaleme aldığı “Güllerin Vedası“, yetmişli yıllardan günümüze Türkiye bahçesinde yetişen gülleri hikaye eden bir eser.

Ziyaretçi Defteri
Yükleniyor
Yükleniyor...